...partner pre región...

Stummerova 1941/6 (budova BIZNIS CENTRUM STUMMEROVA)
955 01 Topoľčany
Slovensko

0911 193 965

bielikova@rrato.eu
topolcianskorra@gmail.com

Poskytujeme bezplatné poradenstvo v oblasti štrukturálnych fondov a získavania dotácií a grantov. Osobne v kancelárii, online na webe, telefonicky, emailom.

SME TU PRE VÁS!

Využite naše služby!

 

8. SVETOVÝ KONGRES KOMÔR

31.01.2013 08:17

Slovenská obchodná a priemyselná komora (SOPK) Vás pozýva na 8. Svetový kongres komôr, ktorý sa bude konať v katarskej Dohe v dňoch 22. – 25. apríla 2013. Je jediným medzinárodným fórom pre zástupcov komôr z celého sveta a pre podnikateľov, ktoré slúži na výmenu najlepších skúseností, rozvoj sietí a získanie poznatkov o nových oblastiach inovácií od ostatných komôr z celého sveta. Očakáva sa účasť viac než 12 000 zástupcov obchodných komôr, ich najdôležitejších členov z radu podnikateľov ako aj vplyvných svetových lídrov. Kongres s výstižnou témou “Príležitosti pre všetkých“ predstavuje jedinečnú možnosť interakcie medzi delegátmi z vyše 100 krajín sveta.

Účastníci kongresu budú mať možnosť zúčastniť sa veľkého množstva plenárnych zasadnutí a workshopov, zameraných na rôzne zaujímavé témy.

Bližšie informácie o 8. Svetovom komorovom kongrese
odkaz na online registráciu
V prípade Vášho záujmu zúčastniť sa podujatia, prosím informujte o svojej účasti aj Národný výbor Medzinárodnej obchodnej komory Slovenskej republiky, zaslaním kópie prihlášky na adresu: iccnc@icc-nc.sk

Rečníkmi na podujatí budú najvyšší predstavitelia štátov, obchodných komôr ako aj vplyvný zástupcovia podnikateľského a verejného sektora. Na predchádzajúcich kongresoch napr. vystúpili so svojimi prejavmi Madeleine Albright, bývala ministerka zahraničných vecí USA, Muhammad Yunus, víťaz Nobelovej ceny za mier a Thabo Mbeki, juhoafrický prezident.

Zdroj článku: SOPK, Úrad komory