...partner pre región...

Regionálna rozvojová agentúra TOPOĽČIANSKO

Stummerova 6 (budova BIZNIS CENTRUM STUMMEROVA)
955 01 Topoľčany
Slovakia
+421 911 193 965
bielikova@rrato.eu

Ponúkame spracovanie strategických dokumentov pre obce a mestá:

- programy hospodárskeho a sociálneho rozvoja,

- programy odpadového hospodárstva, 

- programy rozvoja bývania, 

- stratégie cestovného ruchu, 

- komunitné plány sociálnych služieb a ďalšie dokumenty pre mikroregióny,

- stratégie miestneho rozvoja CLLD a iné.

Poskytujeme bezplatné poradenstvo v oblasti štrukturálnych fondov a získavania dotácií a grantov. Osobne v kancelárii, online na webe, telefonicky, emailom.

SME TU PRE VÁS!

Využite naše služby!

 

Stránka je momentálne v rekonštrukcii, za pochopenie ďakujeme.

Cestovateľský svet sa stretol v Berlíne

11.03.2013 10:40

Bratislava 11. marca 2013. Najväčší veľtrh cestovného ruchu ITB Berlín ponúkol aj tento rok veľkolepú prehliadku toho najlepšieho, čo vyprodukoval globálny trh cestovného ruchu. Od 6. do 10. marca sa na veľtrhu prezentovalo 10 00 vystavovateľov, ktorých cestovateľské produkty si prišlo pozrieť až 170 000 návštevníkov.  Destináciu Slovensko propagovala na veľtrhu Slovenská agentúra pre cestovný ruch (SACR) a 15 spoluvystavovateľov.

 

V slovenskej expozícii ponúkali svoje produkty a služby zástupcovia regiónov, miest, obcí, touroperátorov a ubytovacích zariadení. KOCR Bratislava Region a OOCR Bratislava Tourist Board zastupovali Slovensko v spoločnom projekte ôsmych  podunajských krajín „Objavte Dunaj“. Odborní návštevníci veľtrhu postupne navštívili všetky podunajské krajiny vrátane expozície Slovenska, kde Bratislavčania predstavili  svoje produkty súvisiace s riekou Dunaj. 

 

Do slovenského stánku lákali návštevníkov vystúpenia huslistu Filipa Jančíka s basgitaristom Tomášom Belicszom, ale aj degustácia slovenských vín a syrových špecialít. Pozvanie na slovenský stánok prijalo aj viac ako 30 nemeckých a zahraničných novinárov, ktorí sa zaujímali predovšetkým o najväčšie podujatia roku 2013 na Slovensku. 

 

Zviditeľnenie destinácie Slovensko a zároveň pozvánku do slovenskej expozície na ITB zabezpečil počas veľtrhu propagačný spot Slovenska vysielaný v berlínskom metre. Spot sa premietal na monitoroch všetkých liniek metra a mohol tak pritiahnuť pozornosť až 1,5 milióna cestujúcich.

 

ITB Berlín je ideálnym miestom pre efektívne B2B stretnutia odborníkov zo všetkých segmentov turizmu. Zároveň sa tu konajú významné odborné podujatia, konferencie a semináre. S témou nových trendov v cestovnom ruchu, hlavných cieľov v stratégii Destinácia Európa 2020, ale aj s plánom marketingových aktivít na rok 2013 oboznámili návštevníkov veľtrhu predstavitelia Európskej komisie cestovného ruchu (ETC). 

Zdroj: SACR