...partner pre región...

Stummerova 1941/6 (budova BIZNIS CENTRUM STUMMEROVA)
955 01 Topoľčany
Slovensko

0911 193 965

bielikova@rrato.eu
topolcianskorra@gmail.com

Poskytujeme bezplatné poradenstvo v oblasti štrukturálnych fondov a získavania dotácií a grantov. Osobne v kancelárii, online na webe, telefonicky, emailom.

SME TU PRE VÁS!

Využite naše služby!

 

Európsky seminár o udržateľných mestsko-vidieckych partnerstvách

26.03.2013 11:52

Európska komisia v spolupráci s poľským regiónom Mazovia a OECD organizuje 2. európsky seminár o udržateľných mestsko-vidieckych partnerstvách - "Budovanie mestsko-vidieckych partnerstiev v budúcich európskych rozvojových programoch", ktorý sa uskutoční v Kopernikovom centre vedy vo Varšave v dňoch 24.-25. apríla 2013.

Seminár nadväzuje na poznatky z prípadových štúdií vykonaných OECD, ktoré pokrývajú širokú škálu európskych regiónov rovnako ako niektoré regióny mimo Európy. Seminár poskytne dostatok príležitostí k diskusiám a možností dozvedieť sa viac o kľúčových otázkach týkajúcich sa partnerstva miest a vidieka: výhody a funkcie, podporné a tlmiace faktory, financovanie, aktéri, atď. 

Na záver je naplánovaná diskusia na tému "Čo sa dá urobiť v praxi pre podporu mestsko-vidieckych partnerstiev v programovaní európskych štrukturálnych a investičných fondov pre obdobie 2014-2020". 

Organizátori uvítajú Vašu účasť. Registrovať sa môžete cez stránku: https://www.cvent.com/d/fcqrjf

Pre informácie o konferencii, programe a udržateľných mestsko-vidieckych partnerstvách navštívte, prosím, stránku Európskej Komisie:

 https://ec.europa.eu/regional_policy/conferences/rurban/2013/index_en.cfm