Partner pre región

Regionálna rozvojová agentúra TOPOĽČIANSKO

Stummerova 6 (budova BIZNIS CENTRUM STUMMEROVA)
955 01 Topoľčany

0911 193 965
bielikova[zavináč]rrato.eu

Ponúkame spracovanie strategických dokumentov pre obce a mestá - PHSR, POH, Programy rozvoja bývania, Stratégie cestovného ruchu, Komunitné plány sociálnych služieb a ďalšie dokumenty pre mikroregióny - stratégie miestneho rozvoja CLLD,  a iné.

Poskytujeme bezplatné poradenstvo v oblasti štrukturálnych fondov a získavania dotácií a grantov. Osobne v kancelárii, online na webe, telefonicky, emailom.

SME TU PRE VÁS!

Využite naše služby!

 

Hodina s ekostopou pokračuje

10.04.2013 15:50

Súťaž na tému ekologickej stopy Hodina s ekostopou pokračuje aj v roku 2013.

Slovenská agentúra životného prostredia, Centrum tvorby krajiny, environmentálnej výchovy a vzdelávania vyhlasuje v rámci Školského programu Ekologická stopa už III. ročník súťaže pre pedagógov o najzaujímavejšiu aktivitu na tému ekologickej stopy pod názvom Hodina s ekostopou.

Ak ste učiteľ z materskejzákladnej alebo strednej školy, potom je súťaž určená práve Vám. Stačí, ak svoju vyučovaciu aktivitu zameranú na ekologickú stopu zaznamenáte do pripraveného formulára a pošlete elektronicky na ekostopa@sazp.sk najneskôr do 5. júna 2013.

Tri najlepšie aktivity v každej súťažnej kategórii oceníme praktickými cenami. Zaslané aktivity vystavíme s uvedením autora na portáli Ekologická stopa. Prístupné budú pre ostatných učiteľov, čím sa stanú zdrojom vzájomnej inšpirácie a prispejú k výmene skúseností.

Propozície súťaže a formuláre pre jednotlivé kategórie nájdete na:  https://ekostopa.sk/novinky/sutaz-pre-pedagogov

Kontakt:

e-mail: andrej.svec@sazp.sk
tel.: 048/43 74 173
mob.: 0917/ 453 327