Partner pre región

Regionálna rozvojová agentúra TOPOĽČIANSKO

Stummerova 6 (budova BIZNIS CENTRUM STUMMEROVA)
955 01 Topoľčany

0911 193 965
bielikova[zavináč]rrato.eu

Ponúkame spracovanie strategických dokumentov pre obce a mestá - PHSR, POH, Programy rozvoja bývania, Stratégie cestovného ruchu, Komunitné plány sociálnych služieb a ďalšie dokumenty pre mikroregióny - stratégie miestneho rozvoja CLLD,  a iné.

Poskytujeme bezplatné poradenstvo v oblasti štrukturálnych fondov a získavania dotácií a grantov. Osobne v kancelárii, online na webe, telefonicky, emailom.

SME TU PRE VÁS!

Využite naše služby!

 

Inovujete? Čo potrebujete a čo vás hnevá?

06.02.2013 08:29

EÚ chce aj v ďalšom programovom období finančne podporovať podnikateľské inovácie. To znamená pomoc každému, kto sa rozhodne zaviesť do svojej firmy nové, lepšie produkty a služby, výrobné procesy atď. Snažíme a pomôcť nastaviť podmienky poskytovanej podpory tým, že sa priamo opýtame vás, čo potrebujete, čo vás hnevá, prípadne prečo by ste do toho nešli. 

Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania Vás prosí o pomoc pri vyplňovaní dotazníka, ktorý nie je síce z tých najkratších (zaklikávate však odpovede, ktoré vám najviac vyhovujú), ale odpovede napomôžu ministerstvu k nastaveniu systému tak, aby odrážal realitu podnikateľov na Slovensku a peniažky išli na správne veci.
 
Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania Vám veľmi pekne ďakuje za vyplnenie Dotazníka.