...partner pre región...

Stummerova 1941/6 (budova BIZNIS CENTRUM STUMMEROVA)
955 01 Topoľčany
Slovensko

0911 193 965

bielikova@rrato.eu
topolcianskorra@gmail.com

Poskytujeme bezplatné poradenstvo v oblasti štrukturálnych fondov a získavania dotácií a grantov. Osobne v kancelárii, online na webe, telefonicky, emailom.

SME TU PRE VÁS!

Využite naše služby!

 

IRR 2013 – Dni nápadov a inovácií

15.02.2013 09:36

Pozývame Vás na 7. ročník konferencie Inovačný rozvoj regiónov 2013 (IRR 2013), ktorá sa bude konať dňa 20. februára 2013 v kongresovej sále Žilinského samosprávneho kraja. Konferencia je súčasťou širšieho podujatia s názvom Dni nápadov a inovácií, ktoré bude prebiehať od 18. do 22. februára 2013 na rôznych miestach Žiliny. Bližšie informácie o programe konferencie IRR 2013, programe celého podujatia Dni nápadov a inovácií  a registračné formuláre nájdete na www.irr.sk

Od roku 2006 sa v Žiline každoročne uskutočňuje podujatie, ktorého cieľom je prebúdzať inovatívneho ducha v každom, kto to považuje za zaujímavé a prínosné pre svoj osobný rozvoj, či rozvoj organizácie pre ktorú pracuje. Od roku 2007 sa podujatie nazýva Inovačný rozvoj regiónov (IRR). Prečo práve tak? Pretože inovácie nie sú len výsadou výskumníkov na univerzitách a podnikoch, ale inovácie môže prinášať každý z nás. Učiteľ na základnej či strednej škole, pracovník obecného úradu, pracovník strojárskej fabriky, či domovník v našej bytovke. Inovácie majú ten pôvab, že každú našu aktivitu obohacujú niečím novým a užitočným, nielen pre nás, ale pre našich klientov, študentov, pre región v ktorom žijeme. Preto sa každoročne v Žiline stretávajú ľudia, ktorí sa radi delia o svoje zážitky z takejto radostnej práce – na IRR.

A pretože sa aj organizátori IRR snažia byť inovatívni, každý rok je podujatie o niečom inom. Tento rok podujatie IRR netrvá ani deň ani dva, ale celý týždeň – od 18. februára až do 22 februára. Rok 2013 je v znamení partnerstva a spolupráce dotiahnutej takmer do dokonalosti, pretože sa do jedného týždňa podarilo vtesnať množstvo zaujímavých aktivít realizovaných na mnohých miestach v rámci Žiliny. Dúfame, že pestrosť programu zaujme tak zástupcov samospráv, ako aj podnikateľov (aj tých, ktorý nad podnikaním uvažujú), študentov či pracovníkov škôl a výskumníkov z univerzít, alebo jednoducho každého, kto sa rád oboznámi s novými a zaujímavými informáciami.

Program

18. február 2013

  • Workshop TRANSFER
  • Podnikateľská Pecha Kucha

19. február 2013

  • Podnikateľské raňajky
  • Princípy podnikania a podnikateľské modely

20. február 2013

  • Kooperačná burza
  • Inovačný rozvoj regiónov 2013

21. február 2013

  • JA SLOVAKIA Creativity & Innovation CHALLENGE
  • SysFiSS - workshop o systémovom financovaní sociálnych služieb komunitného typu

22. február 2013

  • …pokračovanie workshopu “SysFiSS - workshop o systémovom financovaní sociálnych služieb komunitného typu”

Podujatie je spolufinancované z projektu SPI – Spoločne pre inováce. Projekt je realizovaný v rámci Operačného programu cezhraničnej spolupráce Slovenská republika – Česká republika 2007 – 2013, ktorý je financovaný z prostriedkov Európskeho fondu regionálneho rozvoja.

 

Zdroj: www.irr.sk