Partner pre región

Regionálna rozvojová agentúra TOPOĽČIANSKO

Stummerova 6 (budova BIZNIS CENTRUM STUMMEROVA)
955 01 Topoľčany

0911 193 965
bielikova[zavináč]rrato.eu

Ponúkame spracovanie strategických dokumentov pre obce a mestá - PHSR, POH, Programy rozvoja bývania, Stratégie cestovného ruchu, Komunitné plány sociálnych služieb a ďalšie dokumenty pre mikroregióny - stratégie miestneho rozvoja CLLD,  a iné.

Poskytujeme bezplatné poradenstvo v oblasti štrukturálnych fondov a získavania dotácií a grantov. Osobne v kancelárii, online na webe, telefonicky, emailom.

SME TU PRE VÁS!

Využite naše služby!

 

Otváracia konferencia Fondu pre MVO Finančného mechanizmu EHP

21.02.2013 09:26

Pozývame Vás na slávnostnú otváraciu konferenciu Fondu pre mimovládne organizácie, ktoré sa uskutoční 25. februára 2013 v Austria Trend Hoteli v Bratislave. Fond pre mimovládne organizácie je zameraný na posilnenie rozvoja občianskej spoločnosti, podporu sociálnej spravodlivosti, demokracie a udržateľného rozvoja.

Fond je súčasťou Finančného mechanizmu EHP 2009 – 2014, prostredníctvom ktorého sa donorské krajiny Island, Lichtenštajnsko a Nórsko podieľajú na znižovaní hospodárskych a sociálnych rozdielov v Európskom hospodárskom priestore.

Na podujatí budú oficiálne vyhlásené a prezentované prvé výzvy na predkladanie žiadostí o granty pre mimovládne organizácie v programoch Demokracia a ľudské práva a Aktívne občianstvo a inklúzia.

Program konferencie nájdetu TU.