Partner pre región

Regionálna rozvojová agentúra TOPOĽČIANSKO

Stummerova 6 (budova BIZNIS CENTRUM STUMMEROVA)
955 01 Topoľčany

0911 193 965
bielikova[zavináč]rrato.eu

Ponúkame spracovanie strategických dokumentov pre obce a mestá - PHSR, POH, Programy rozvoja bývania, Stratégie cestovného ruchu, Komunitné plány sociálnych služieb a ďalšie dokumenty pre mikroregióny - stratégie miestneho rozvoja CLLD,  a iné.

Poskytujeme bezplatné poradenstvo v oblasti štrukturálnych fondov a získavania dotácií a grantov. Osobne v kancelárii, online na webe, telefonicky, emailom.

SME TU PRE VÁS!

Využite naše služby!

 

Tematická súťaž amatérskych fotografov

08.03.2013 08:09

Výbor regiónov Európskej únieskupina Strany európskych socialistov Výboru regiónov

Pri príležitosti Európskeho roka občianstva 2013 vyhlásila skupina Strany európskych socialistov (SES) Výboru regiónov šiesty ročník fotografickej súťaže pod názvom „Európa, chcem ti niečo povedať...“, ktorá je tematicky zameraná na spoločné budovanie Európy a význam „Euroobčianstva“.

Do súťaže, ktorá prebieha od 1. marca do 30. júna 2013, sa môžu zapojiť amatérski fotografi z členských krajín Európskej únie starší ako 18 rokov.

Tri víťazné fotografie určí komisia zložená zo zástupcov skupiny SES a profesionálnych fotografov, štvrtú vyberie verejnosť prostredníctvom online hlasovania na Facebooku v priebehu septembra tohto roka. Všetci víťazi sa môžu tešiť na hodnotnú fotografickú výbavu a trojdňový zájazd do Bruselu pre dve osoby spojený s odovzdávaním cien.

Viac o súťaži, jej pravidlách a priebehu nájdete na webovej stránke skupiny SES a v oficiálnom dokumente, ktorý je k dispozícii na stiahnutie v slovenskom jazyku TU.