...partner pre región...

Regionálna rozvojová agentúra TOPOĽČIANSKO

Stummerova 6 (budova BIZNIS CENTRUM STUMMEROVA)
955 01 Topoľčany
Slovakia
+421 911 193 965
bielikova@rrato.eu

Ponúkame spracovanie strategických dokumentov pre obce a mestá:

- programy hospodárskeho a sociálneho rozvoja,

- programy odpadového hospodárstva, 

- programy rozvoja bývania, 

- stratégie cestovného ruchu, 

- komunitné plány sociálnych služieb a ďalšie dokumenty pre mikroregióny,

- stratégie miestneho rozvoja CLLD a iné.

Poskytujeme bezplatné poradenstvo v oblasti štrukturálnych fondov a získavania dotácií a grantov. Osobne v kancelárii, online na webe, telefonicky, emailom.

SME TU PRE VÁS!

Využite naše služby!

 

Stránka je momentálne v rekonštrukcii, za pochopenie ďakujeme.

Udržateľné stavanie partnerského ArTURu aj na DOMEXPO v Nitre

15.04.2013 13:13

V dňoch 18. – 21. apríla 2013 sa uskutoční ďalší ročník stavebného veľtrhu DOMEXPO na výstavisku Agrokomplex v Nitre, v rámci ktorého by sme Vás chceli pozvať do haly M1, kde sa opäť odprezentuje náš partner, občianske združenie ArTUR.

OZ ArTUR, EkoFond, n.f. a jeho zriadovateľ SPP sa už vyše roka spoločne podieľajú na projekte, ktorý má za cieľ vzdelávať a informovať odbornú i laickú verejnosť o udržateľných možnostiach a prístupoch v stavebníctve. Názov projektu „Nebúrať, ale obnoviť“ napovedá, že hlavným cieľom je nielen zachovať hodnotu starších vidieckych domov, ktoré nepatria medzi pamiatky, ale aj zvyšovať ich komfort a napĺňať súčasné energetické štandardy. 

Rovnako ako po ostatné roky, aj tento rok sa ArTUR zúčastní stavebného veľtrhu DOMEXPO 2013 v Nitre, ktorý sa koná 18. – 21. 4. na výstavisku Agrokomplex. Pripravuje bohatý program, v ktorom nebudú chýbať tvorivé dielne pre dospelých aj deti, modelovanie hlineného domčeka, stavebnice z rôznych prírodných materiálov. Ponúknu aj výstavu alternatívnych projektov obnovy domov, či výstavu materiálov s názvom „Prosím, dotýkajte sa!“. Nebude chýbať posedenie na slame s premietaním filmov, no netreba opomenúť najmä rýchlokurzy k udržateľnému a slamenému stavaniu, hlineným omietkam, ktoré budú zahŕňať teóriu aj prax. Samotnému partnerskému projektu, Nebúrať, ale obnoviť, patrí čas medzi 14:00 a 14:45 každý deň.

Prídite sa pozrieť a dozvedieť niečo viac o možnostiach udržateľnej obnovy starých vidieckych domov, do haly M1 výstaviska Agrokomplex v Nitre. K dispozícii budú aj architekti ArTURu, ktorí Vám ochotne zodpovedajú Vaše prípadné otázky. 

Ďalšie informácie: 

DOMEXPO 2013

OZ ArTUR