...partner pre región...

Regionálna rozvojová agentúra TOPOĽČIANSKO

Stummerova 6 (budova BIZNIS CENTRUM STUMMEROVA)
955 01 Topoľčany
Slovakia
+421 911 193 965
bielikova@rrato.eu

Ponúkame spracovanie strategických dokumentov pre obce a mestá:

- programy hospodárskeho a sociálneho rozvoja,

- programy odpadového hospodárstva, 

- programy rozvoja bývania, 

- stratégie cestovného ruchu, 

- komunitné plány sociálnych služieb a ďalšie dokumenty pre mikroregióny,

- stratégie miestneho rozvoja CLLD a iné.

Poskytujeme bezplatné poradenstvo v oblasti štrukturálnych fondov a získavania dotácií a grantov. Osobne v kancelárii, online na webe, telefonicky, emailom.

SME TU PRE VÁS!

Využite naše služby!

 

Stránka je momentálne v rekonštrukcii, za pochopenie ďakujeme.

Veľtrh AQUA-THERM Nitra

05.02.2013 09:49

15. ročník Medzinárodného odborného veľtrhu vykurovania, vetrania, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky.

Termín konania: 12. - 15. 2. 2013
Miesto konania: Agrokomplex - Výstavníctvo Nitra, Výstavná 4

 

Slovenská inovačná a energetická agentúra pozýva návštevníkov veľtrhu, ktorí majú záujem o bezplatné energetické poradenstvo poskytované v rámci Projektu ŽIŤ ENERGIOU do svojho stánku číslo 341 v hale M3.

 

Ak vám nie sú ľahostajné účty za energie alebo uvažujete nad kúpou nových úspornejších zariadení, naši odborníci Vám radi poradia, aké opatrenia podniknúť a ako si vybrať najvhodnejšie a čo najefektívnejšie zariadenia.

 

Bezplatné poradenstvo bude širokej verejnosti, podnikateľom a predstaviteľom verejného sektora k dispozícii počas celého veľtrhu.

 

V rámci veľtrhu SIEA pripravuje aj odborný seminár na tému "Ako to nerobiť: Na čo si treba dať pozor pri inštalácii kondenzačných kotlov, solárnych kolektorov, tepelných čerpadiel a klimatizačných systémov".  Seminár sa uskutoční v stredu 13. 2. 2013 o 14. h v konferenčných priestoroch veľtrhu v hale M3, v blízkosti stánku Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry (SIEA) č. 341, kde budú odborní konzultanti počas veľtrhu poskytovať bezplatné odborné energetické poradenstvo.

 

Program seminára

14.00 - 14.30   Ako sa vyhnúť prevádzkovým problémom pri neodbornej inštalácii technických zariadení,

 Kvetoslava Šoltésová, SIEA

14.30 - 15.00   Ako to nerobiť pri kondenzačných kotloch,

 Ladislav Truchlík, KKH, spol. s r.o., Bratislava

15.00 - 15.30    Ako to nerobiť pri solárnych kolektoroch,

 Marián Ježo, Thermosolar Žiar, s. r. o., Žiar nad Hronom

15.30 - 16.00   Ako to nerobiť pri klimatizačných systémoch,

 Jozef Löffler, Výskumný ústav vzduchotechniky, Piešťany

 

Vstup na seminár je bezplatný. Kapacita sály je však obmedzená, preto odporúčame záujemcom o seminár, aby sa vopred zaregistrovali a vyplnili elektronickú prihlášku.

 

Záujemcovia, ktorí svoju účasť na seminári nahlásia vopred prostredníctvom registračného formulára, môžu získať v deň konania semináru voľný vstup na veľtrh AQUA-THERM NITRA 2013. Prihláseným záujemcom zašleme mailom elektronickú registráciu návštevníka, ktorú si môžu v pokladni veľtrhu zameniť za bezplatnú vstupenku.

 

Seminár pripravila Slovenská inovačná a energetická agentúra v rámci projektu bezplatného energetického poradenstva ŽIŤ ENERGIOU, ktorý je spolufinancovaný z Európskeho fondu regionálneho rozvoja. Záujemcovia o problematiku môžu požiadať o bezplatné konzultácie aj na bezplatnej linke 0800 133 399 alebo osobne v troch poradenských centrách v Trenčíne, Banskej Bystrici a v Košiciach.