Partner pre región

Regionálna rozvojová agentúra TOPOĽČIANSKO

Stummerova 6 (budova BIZNIS CENTRUM STUMMEROVA)
955 01 Topoľčany

0911 193 965
bielikova[zavináč]rrato.eu

Ponúkame spracovanie strategických dokumentov pre obce a mestá - PHSR, POH, Programy rozvoja bývania, Stratégie cestovného ruchu, Komunitné plány sociálnych služieb a ďalšie dokumenty pre mikroregióny - stratégie miestneho rozvoja CLLD,  a iné.

Poskytujeme bezplatné poradenstvo v oblasti štrukturálnych fondov a získavania dotácií a grantov. Osobne v kancelárii, online na webe, telefonicky, emailom.

SME TU PRE VÁS!

Využite naše služby!

 

"Lepšie nápady pre fondy EÚ"

14/01/2013 08:47

Pozývame Vás na Vás podujatie pri príležitosti vyhodnotenia súťaže „Lepšie nápady pre fondy EÚ“, ktoré sa uskutoční 16. januára 2013 o 13:00 v Európske informačné centrum, Palisády 29 v Bratislave. 

Podujatie je záverom národnej súťaže projektových nápadov občanov na udržateľné využívanie fondov EÚ s názvom „Lepšie nápady pre fondy EÚ“, ktorú organizujú Priatelia Zeme-CEPA v spolupráci s medzinárodnou sieťou CEE Bankwatch Network. Súťaž prebieha zároveň v ďalších siedmich nových členských štátoch EÚ a jej cieľom je priblížiť názory a požiadavky občanov nositeľom rozhodnutí na úrovni EÚ aj na úrovni členských štátov.

Viac informácií vrátane programu nájdete v pozvánke (pdf)

Záujemcov o účasť prosíme, aby sa zaregistrovali zaslaním vyplneného formulára na e-mailovú adresu nemcova@priateliazeme.sk. Kontakty a viac informácií nájdete v pozvánke (pdf)