...partner pre región...

Stummerova 1941/6 (budova BIZNIS CENTRUM STUMMEROVA)
955 01 Topoľčany
Slovensko

0911 193 965

bielikova@rrato.eu
topolcianskorra@gmail.com

Poskytujeme bezplatné poradenstvo v oblasti štrukturálnych fondov a získavania dotácií a grantov. Osobne v kancelárii, online na webe, telefonicky, emailom.

SME TU PRE VÁS!

Využite naše služby!

 

DSM Road Show 2016

29.03.2016 08:58

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO), ako jeden z partnerov, Vás pozýva na sériu konferencií o Vašej budúcnosti v priestore jednotného digitálneho trhu EÚ DSM Road Show 2016.
Ak je digitálna budúcnosť aj Vašou budúcnosťou, príďte a buďte do roku 2020 pripravení!

DSM Road Show 2016 organizuje IT Asociácia Slovenska v spolupráci so zastúpením Európskej komisie na Slovensku, ministerstvom financií a hospodárstva a partnermi a je venovaná téme jednotného digitálneho trhu EÚ a digitálnej transformácii slovenských firiem/Industry 4.0. Účasť už potvrdili ministri, ako aj ďalší významní zástupcovia hospodárskych kruhov, s ktorými budete môcť diskutovať témy, ktoré zásadným spôsobom zmenia európsky a aj slovenský trh ako aj podnikanie na všetkých úrovniach v priemysle aj v službách a to v celej Európskej únii a aj na Slovensku, a to už v najbližších 4 rokoch.

OPLATÍ SA PRÍSŤ

Dozviete sa ako zasiahne Slovensko jednotný digitálny trh EÚ, čo konkrétne je digitálna transformácia podnikov, ako to všetko súvisí so Smart Industry — Industry 4.0, aké kroky musia slovenské firmy a podniky zrealizovať, aby túto šancu nepremeškali a ako im v tom vie štát a rôzne agentúry pomôcť.

Odprezentované budú konkrétne príklady úspešných firiem, ktoré tieto nové technológie nasadili a taktiež úplne nový webový portál, cez ktorý je možné získavať kontakty a doporučenia pre finančnú podporu podnikov v oblastiach inovácií, rastu výroby, digitalizácie a automatizáciea výroby.

Road Show štartuje už v apríli 2016 vo Vašom meste! Nezmeškajte túto príležitosť.

Účasť majiteľov a riaditeľov firiem je zdarma. Parkovanie a občerstvenie pre účastníkov je zabezpečené.

Viac informácií o nájdete na oficiálnej stránke www.dsmroadshow.sk.

V prípade otázok kontaktujte IT Asociáciu Slovenska, T: +421 903 433 345, E: dsm@itas.sk.

 

Zdroj: SARIO