...partner pre región...

Stummerova 1941/6 (budova BIZNIS CENTRUM STUMMEROVA)
955 01 Topoľčany
Slovensko

0911 193 965

bielikova@rrato.eu
topolcianskorra@gmail.com

Poskytujeme bezplatné poradenstvo v oblasti štrukturálnych fondov a získavania dotácií a grantov. Osobne v kancelárii, online na webe, telefonicky, emailom.

SME TU PRE VÁS!

Využite naše služby!

 

F. Palko: Európska investičná banka sa zaujíma o naše veľké dopravné projekty

24.06.2013 13:12

 Možnosti spolupráce s Európskou investičnou bankou (EIB) pri veľkých infraštruktúrnych projektoch boli hlavnou témou stretnutia štátneho tajomníka ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Františka Palka s novou šéfkou regionálneho zastúpenia pre strednú Európu.
„Európska investičná banka je cenným partnerom v snahe ministerstva o implementáciu veľkých infraštruktúrnych projektov. Úroveň vzájomnej komunikácie sa za posledný rok zlepšila a budeme na nej aj naďalej pracovať,“ zdôraznil F. Palko na rokovaniach s novou vedúcou útvaru EIB pre operácie v strednej Európe, ktorou sa stala Jitka Bures.
Na spoločnom rokovaní zhodnotili úroveň spolupráce, podrobne rokovali o pripravovaných i realizovaných veľkých infraštruktúrnych projektoch a načrtli možnosti ďalšej spolupráce. Venovali sa otázkam možného refinancovania existujúcich projektov aj financovaniu pripravovaných projektov nadradenej infraštruktúry.