ITF SLOVAKIATOUR

28.01.2014 15:16

Pozývame Vás na jubilejný 20. medzinárodný veľtrh cestovného ruchu ITF SLOVAKIATOUR,
21. ročník výstavy POĽOVNÍCTVO A ODDYCH a 6. ročník výstavy WELLNESS A FITNESS!

Dátum: 30. 1. - 2. 2. 2014
Otváracie hodiny: odborná verejnosť široká verejnosť predpredaj.sk
  štvrtok 9.00 - 18.00 piatok 13.00 - 18.00
  piatok 9.00 - 13.00 sobota 9.00 - 18.00
    nedeľa 9.00 - 17.00
Vstupné: základné vstupné 5 Eur
  zľavnené vstupné 3 Eur
  - študenti (držitelia kariet ISIC, Euro 26)  
  - dôchodcovia (nad 62 rokov po predložení občianskeho preukazu)  
  odborná verejnosť 12 Eur
  ZŤP a ZŤP s doprovodom vstup zadarmo
  deti do 6 rokov (iba v doprovode dospelej osoby) vstup zadarmo
  novinári (len s platným press preukazom) vstup zadarmo
Parkovné: auto 5 Eur
  autobus 10 Eur

Veľtrh ITF Slovakiatour je najväčším veľtrhom cestovného ruchu na Slovensku a patrí medzi najvýznamnejšie podujatia v regióne strednej Európy. Veľtrh každoročne prináša komplexný servis pre ľudí, ktorí chcú cestovať do zahraničia alebo spoznávať krásy Slovenska. Prezentuje sa tu portfólio cestovných kancelárií, ako aj turistické informácie sprostredkované zahraničnými centrálami krajín.

V nasledujúcom ročníku sa opäť môžeme tešiť na účasť našich susedných krajín, na obľúbené stredomorské destinácie i vzdialenú exotiku, domáce a zahraničné regióny, či ďalšie služby. Prezentácia na veľtrhu znamená zvýšenie povedomia v oblasti cestovného ruchu, získanie a posilnenie pozície na trhu. Partnerom 20. ročníka veľtrhu bude zahraničný región z Českej republiky, Moravskoslezský kraj. Ponúkne Vám množstvo užitočných tipov, ako stráviť atraktívnu dovolenku v príjemnom prostredí a ochutnať tradičné špeciality regiónu našich najbližších susedov.

itf_2013 stanok MSK

Výstava Poľovníctvo a oddych je venovaná všetkým, ktorí obľubujú tráviť svoj voľný čas v prírode.  Firmy s ponukou loveckého sortimentu majú jedinečnú možnosť osloviť vášnivých poľovníkov a poskytnúť im množstvo užitočných informácií z danej oblasti. Nebudú chýbať ani ukážky sokoliarstva, vábenia zveri, ochutnávky a taktiež aj niečo z poľovníckej legislatívy.

Výstava WELLNESS A FITNESS je najväčšou výstavou na Slovensku zameranou na šport. Aktívne propaguje zdravý životný štýl prezentáciou rôznych noviniek z tejto oblasti, ukážkami rôznych typov cvičení a bohatým sprievodným programom.

Záštita
Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky

Odborná garancia
Zväz cestovného ruchu Slovenskej republiky

Partnerský región

MSK logo