...partner pre región...

Stummerova 1941/6 (budova BIZNIS CENTRUM STUMMEROVA)
955 01 Topoľčany
Slovensko

0911 193 965

bielikova@rrato.eu
topolcianskorra@gmail.com

Poskytujeme bezplatné poradenstvo v oblasti štrukturálnych fondov a získavania dotácií a grantov. Osobne v kancelárii, online na webe, telefonicky, emailom.

SME TU PRE VÁS!

Využite naše služby!

 

PONUKA NA NADVIAZANIE PARTNERSKEJ SPOLUPRÁCE (POLNÁ - ČR)

14.10.2013 12:10

Členom ZMOS dávame do pozornosti ponuku českého mesta Polná na partnerskú spoluprácu.

Mesto Polná s viac ako piatimi tisícmi obyvateľmi leží na česko-moravskom pomedzí v kraji Vysočina neďaleko krajského mesta Jihlava. Charakteristickou vlastnosťou mesta sú aktivity záujmových skupín obyvateľov, ktorých je v súčasnosti necelých 40 a ktoré vyvíjajú svoju činnosť v sociálnej, kultúrnej a športovej oblasti.

Mesto má rozvinutý drevospracujúci, stavebný a potravinársky priemysel a z dôvodu mimoriadnej aktivity záujmových združení organizuje množstvo kultúrnych a spoločenských podujatí.

 

Polná má záujem o nadviazanie partnerskej a rozvojovej spolupráce so slovenským mestom alebo obcou, ktorá by umožnila ďalší rozvoj aktivít jej záujmových skupín a združení v oblastiach ako vzdelávanie, šport a hudba.

 

V prípade záujmu o podrobnejšie informácie alebo nadviazanie partnerskej spolupráce prosím kontaktuje sekciu vonkajších vzťahov K ZMOS.

Zdroj: zmos