...partner pre región...

Stummerova 1941/6 (budova BIZNIS CENTRUM STUMMEROVA)
955 01 Topoľčany
Slovensko

0911 193 965

bielikova@rrato.eu
topolcianskorra@gmail.com

Poskytujeme bezplatné poradenstvo v oblasti štrukturálnych fondov a získavania dotácií a grantov. Osobne v kancelárii, online na webe, telefonicky, emailom.

SME TU PRE VÁS!

Využite naše služby!

 

Prvým držiteľom regionálnej značky Ponitrie odovzdali certifikáty

04.12.2013 10:55

Dňa 03.12.2013 sa v priestoroch Koordinátora značky regionálny produkt PONITRIE®, v OZ Mikroregión RADOŠINKA za prítomnosti partnerov z RZ Dolná Nitra o.z. a zástupcov Nitrianskeho samosprávneho kraja konalo slávnostné odovzdávanie Certifikátov prvým užívateľom značky regionálny produkt PONITRIE® .

 

 

 

Odovzdávaniu certifikátov predchádzalo zasadnutie Certifikačnej komisie pre udeľovanie práv na užívanie značky regionálny produkt PONITRIE®, ktorá rozhodla o pridelení značky pre 1 zariadenie cestovného ruchu  a 10 výrobcov a producentov. Certifikát bol udelený na potravinárske a poľnohospodárske produkty (krušpán, tekvicové jadierka, včelí med, medovina, kozie a kravské mlieko), tradičné remeselné  a umelecké výrobky (dekoračné keramické predmety, drevené sochy a reliéfy, krojované bábiky, olejové krajinomaľby) a taktiež na ubytovacie  a stravovacie služby.

 

 

 

Držitelia značky regionálny produkt PONITRIE® sa budú  spolu s ďalšími slovenskými výrobcami prezentovať aj na Vianočných farmárskych trhoch organizovaných Národnou sieťou rozvoja vidieka SR v spolupráci s OZ Mikroregión RADOŠINKA v termíne 6. - 8. decembra 2013  na Výstavisku Agrokomplex Nitra.

 

 

Zdroj:

Ing. Renáta Lelovská

 

manažérka OZ MR RADOŠINKA