...partner pre región...

Stummerova 1941/6 (budova BIZNIS CENTRUM STUMMEROVA)
955 01 Topoľčany
Slovensko

0911 193 965

bielikova@rrato.eu
topolcianskorra@gmail.com

Poskytujeme bezplatné poradenstvo v oblasti štrukturálnych fondov a získavania dotácií a grantov. Osobne v kancelárii, online na webe, telefonicky, emailom.

SME TU PRE VÁS!

Využite naše služby!

 

SÉRIA WORKSHOPOV NA TÉMU "AKTÍVNI OBČANIA - ZÁKLAD EURÓPSKEJ DEMOKRACIE" (25.6. B.BYSTRICA, 25.7. KOŠICE)

17.06.2013 12:59

Členom ZMOS dávame do pozornosti sériu celodenných workshopov tematicky zameraných na prínosy spolupráce občanov v miestnych aktivistických skupinách, ktoré sa uskutočnia v dňoch 25. júna v Banskej Bystrici a 25. júla v Košiciach. Organizátorom workshopov je Európsky kontaktný bod Slovensko pre program Európa pre občanov spolu s ďalšími partnermi. Workshop v Banskej Bystrici bude obohatený o americké skúsenosti z projektu Building Grassroots Democracy in Minority Communties.

Workshopy sú vhodné najmä pre mimovládne a záujmové združenia pôsobiace v území vášho mesta/vašej obce, ktoré s vami spolupracujú na twinningových (družobných) aktivitách.

V prípade záujmu o účasť na niektorej z konferencií sa môžete zaregistrovať do 22. júna prostredníctvom emailu na adrese office@europapreobcanov.sk. Účasť na konferenciách je bezplatná, avšak limitovaná na 20 účastníkov.

Viac informácií nájdete v oficiálnych pozvánkach na konferencie v Banskej Bystrici resp. Košiciach.