Súťaž o naj fotku na tému roaming v EU

04.08.2017 12:13

Od 15. júna môžu Európania používať svoje telefóny aj počas cestovania bez toho, aby im boli navyše účtované roamingové poplatky. Znamená to, že každý tak môže byť v kontakte so svojimi priateľmi, kolegami a rodinou aj počas dovolenky či cestovania do iného členského štátu EÚ bez toho, aby sa bál, že ho doma budú čakať vysoké faktúry za telefón.

A ako sa inak podeliť o vaše zážitky z dovolenky než zdieľaním fotiek tých najlepších momentov? Navyše, ak by ste za to mohli vyhrať lístok Interrail a cestovať po celej EÚ v akomkoľvek vlaku?

Zapojte sa do súťaže o najlepšiu fotku na tému roaming v EÚ. Pošlite nám fotku, ktorá bude nejakým spôsobom zobrazovať ako môžete váš telefón alebo tablet využívať počas cestovania bez roamingových poplatkov.

Traja najlepší vyhrajú každý po dva lístky Interrail na cestu vlakom po celej Európe.

Pravidlá sú jednoduché:

1. Pošlite fotku s krátkym popisom cez váš Messenger na Facebookový profil Digital Single Market

2. Všetky fotky v rámci súťaže budú uverejnené do jedného albumu

3. Pozvite svojich priateľov a navrhnite im, aby vašu fotku lajkli. Vyhrávajú 3 fotky s najvyšším počtom lajkov.

Súťaž sa končí 15. septembra 2017. Víťazi budú známi hneď po tomto dátume.

Týmto si vyhradzujeme právo odmietnuť tie fotky, ktoré obsahujú hanlivý obsah, sú nenávistné alebo sú skrytou reklamou. Fotky, ktoré budú poslané anonymne alebo nepravými profilmi užívateľov, nebudú akceptované. Ak nepoužívate Messenger, fotku môžete tiež poslať mailom na cnect-social-media@ec.europa.eu.
Jeden človek môže poslať najviac 2 fotky.

 

Viac informácií : https://ec.europa.eu/slovakia/news/roaming_in_the_eu_photo_contest_sk

 

Zdroj: Európska komisia