Súťaž o najkrajšie mesto Slovenska: Topoľčanom sa zatiaľ mimoriadne darí

17.08.2016 12:29

Mestá a obce Slovenska súťažia aj tento rok o prestížny titul Najkrajšie mesto/obec Slovenska. Súťaž beží v plnom prúde, ako sú na tom zatiaľ Topoľčany?

Internetový portál Slovakregion vyhlásil už 8.ročník súťaže o najkrajšie mesto a obec Slovenska. Súťaž sa začala v apríli 2016, avšak definitívnych víťazov sa dozvieme až na jeseň tohto roka.

Z celkového počtu 139 miest sa Topoľčany aktuálne nachádzajú na 14. priečke. Na čele priebežného poradia je Spišská Nová Ves, Púchov a trojicu uzatvára Bardejov.

Zahlasujte za svojho favorita

Hlasovať za mesto/obec je možné maximálne jedenkrát za hodinu za to isté mesto/obec (to znamená, že jedno a to isté mesto/obec dostane od jedného hlasujúceho maximálne 24 hlasov denne). Hlasovať sa môže za viac miest a obcí v priebehu jednej hodiny.

Do súťaže sa môžu prihlásiť osoby – hlasujúci, ktorí majú záujem podporiť mestá a obce Slovenska prostredníctvom internetu na www.slovakregion.sk. Hlasovať môžu len registrovaní užívatelia. Každý užívateľ musí mať kompletne vyplnené registračné údaje. Registrácia je bezplatná a nezaväzujúca.

Zdroj: Dnes24.sk